Новини

В етногрфічному комплексі «Українське село» чекають на гостей цього дня особливим чином.

10:00 – Святкова літургія у храмч Св. Дмитра Солунського. 

12:30-14:00 – фольклорне дійство простонеба разом з гуртом «Ясно Красно».  Народні традиції на Зелені свята, гуртові танці та співи. Запрошуємо усіх!

Детальніше…

Шановні гості! З 1 травня 2021 р. у зв’язку з послабленням карантинних обмежень по Київській області, пов’язаних з розповсюдженням COVID-19, етно-комплекс «Українське село» відновлює роботу усіх послуг і працює у звичному режимі, але з дотриманням вимог жовтої карантинної зони. Зокрема, ресторан може обслуговувати гостей у залах, проводяться ексурсії та інші музейні послуги. За індивідуальною консультацією телефонуйте 099-333-07-70 (адміністрація).

Цьогоріч святкування найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового, Пасхи відбудеться!

В Свято-Димитрівському храмі, який діє на території нашого комплексу святкові богослужіння і освячення відбудуться за таким розкладом:

– 1 травня з 23:30 до 2 травня 3:00 – Пасхальне богослужіння в храмі: Опівнічна, Рання і Літургія (в храмі можуть бути присутніми лише 10 осіб, а іншим на вулиці вмикнуте озвучування);

– 2 травня о 3:00; 6:00; 8:00; 10:00; 11:30 – великодні освячення навколо храму.

Через карантинні обмеження і заради збереження свого здоров’я і людей навколо ми просимо виконати заходи безпеки під час відвідування богослужінь і освячень, а саме: масковий режим на всій церковній території, дотримання соціальної дистанції, обмежена кількість вірних на богослужінні в храмі (в червоній зоні дозволено 1 особа на 10 кв.м). Проситимемо вас всіх цього дотриматися, а ми ввічливо будемо контролювати.