Екскурсії

Етнографічний музей «Українське село» займає частину території комплексу в тіні лісового парку і складається з 6-ти автентичних хат, бережно перевезених з різних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини. Навколо хат розташовані господарські споруди, майстерні. Компактне розміщення музейних споруд дає можливість з задоволенням оглянути весь музей за невеликий проміжок часу. Тематика екскурсії «Архітектура та побут сільського житла України кінця ХІХ ст.»

Додаткові послуги до основної екскурсії (за попереднім бронюванням):

 • Майстер-класи з народних ремесел
 • Знайомство з ремеслом – цікавим та зручним форматом для екскурсійної групи стане міні-шоу з гончарної та ковальської справи під час екскурсії.
 • Живий куточок  – від відвідування нашого звіринця ще ніхто не відмовлявся. (Пн-Чт – безкоштовно, Пт-Нд та святкові дні – платний вхід)
 • Екскурсія в «Тропіки» – незвичним доповненням до основної екскурсії стане і екскурсія в тропічні теплиці. Для шкільних груп – додаткова знижка.
 • Комплексний обід – ви можете обративподобане меню комплексного обіду для вашої групи.

Переглянути Вартість екскурсій.

Правила замовлення екскурсії та відвідування музею екскурсійними групами:

 1. Екскурсійне обслуговування здійснюється за обов’язовим попереднім записом та можливе у будь-який день тижня з 10:00 до 18:00 протягом цілого року для груп від 1 до 100 осіб
 2. Екскурсії на території музею проводять лише працівники музею. 
 3. Не дозволяється проводити екскурсії сторонніми екскурсоводами.
 4. Відвідування музею організованими групами (туристичні, екскурсійні, шкільні, тощо) дозволяється лише за умови оплати екскурсійного обслуговування.
 5. Додаткові послуги щодо організації перебування групи на території комплексу заздалегідь погоджуються з адміністратором.
 6. Під час екскурсій не дозволяється здійснювати професійні відео-фото зйомки.
 7. На екскурсії просимо не брати з собою домашніх улюбленців.
 8. Під час екскурсії просимо відвідувачів поводитись тактовно.
 9. Туристичні агентства та інших організаторів просимо ознайомлювати своїх клієнтів з правилами відвідування комплексу.

Правила відвідування музею на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням хвороби COVID-19

 1. Під час карантину музей працює у режимі парку для прогулянок.
 2. Наявність засобу індивідуального захисту (маска, респіратор).
 3. Дотримання встановленої відстані 1,5 м між відвідувачами.
 4. Дотримання загальних рекомендацій та обмежень щодо карантинних норм, встановлених у Київській області під час пандемії.