Мангальні комплекси

Мангальні комплекси для 10-ти гостей (№1, №2, №3, №4) – це дерев`яні шестигранні альтанки з круглим столом та лавами, відкритими боковими вікнами, які для захисту від вітра та дощу прикриваються тентами.

Мангальні комплекси для 15-ти  гостей (№5, №6) – це відкриті дерев’яні столи з лавами під накриттям, нетентовані. Дані комплекси знаходяться поруч – зручно розміщати велику компанію, наприклад шкільний клас: окремо – діти, окремо – дорослі.

Біля кожної альтаночки є стаціонарний мангал.

Умови та зручності:

  • Час оренди: перша зміна – 10:00-15:00, друга зміна 15:30-21:00
  • Альтанка з меблями
  • мангал – 1 шт.
  • умивальник з підведеною джерельною питною водою в теплу пору року
  • освітлення, електророзетка

Додатково у нас можна замовити:

  • дубові дрова для мангалу
  • розпалювач та вугілля для мангалу
  • сервування столу
  • страви по меню з виносом в альтанку

За Вашим попереднім зверненням в разі зміни Ваших планів ми перенесемо заплановану бронь на зручну для Вас дату. Якщо Ви не попередите нас про зміни завчасно, сума передплати не повертається та не переноситься на наступну бронь.

Відмова від бронювання може бути здійснена не пізніше, ніж за 3 доби до заїзду.

Бронювання 099-333-07-70, 099-600-8-500

Правила поведінки
Прайс-лист

Мангальний комплекс №1

Мангальний комплекс №1  – розташований  найближче до музейної частини комплексу на липовій алеї парку. Поруч дитячий майданчик, живий куточок. Кількість посадочних місць – 10. Влітку – затінок протягом усього дня.

Мангальний комплекс №2

Мангальний комплекс №2 – затишна альтанка посеред паркової зони, розташована неподалік дитячого майданчику та ресторану. Кількість посадочних місць – 10.

Мангальний комплекс №3

Мангальний комплекс №3 – одна з найвіддаленіших альтанок парку під високими березами, розташована близько дитячих майданчиків, зручна для компанії, яка планує пограти в ігри з м`ячем на лісовій галявині та відпочинку з маленькими дітьми. Сонячна локація. Кількість посадочних місць – 10.

Мангальний комплекс №4

Мангальний комплекс №3 – поблизу готелів та дитячих майданчиків, найближча альтанка до парковки. Зручно для компанії, яка планує пограти в ігри з м`ячем на лісовій галявині та відпочинку з маленькими дітьми. Кількість посадочних місць – 10.

Мангальний комплекс №5, №6

Мангальні комплекси №5 та №6 для 15-ти гостей – це дерев`яні альтанки з напівпрозорим накриттям, великим столом та лавами. Знаходяться у затишному місці – за готельними будиночками з логотипами «Грибочки» і «Вишеньки». Близько до парковки. Кількість посадочних місць – 15.