Конференц-зал

Компанії, які мають цілі вдосконалювати та розвивати напрямки своєї діяльності, навчати персонал, презентувати новий продукт повсякчас зміцнюють ці дії за допомогою тренінгів, семінарів, презентацій. Етно-комплекс «Українське село» пропонує для вас локацію, де поєднуються ділова атмосфера з відпочинком на природі: конференц-зали, розміщення гостей у готелях, харчування, свіже повітря. Удосконалюйте компетентності, підвищуйте рівень свого продукту і спроможність свого бізнесу!

І дуже важливо, що наші локації дозволяють організувати не лише навчальну програму, а й розважальний тімбілдінг в тематичній атмосфері комплексу: пізнавальні екскурсії етнографічним музеєм, квести, корпоративні вечірки.

До ваших послуг три конференц-зали, які оснащенні необхідним обладнанням, Wi-Fi. Цінові пропозиції та додаткові опції для конференц-сервісу тут

Зв’язатися з питань конференц-сервісу:
099-333-0770,
050-482-85-00,
info@etno-selo.com.ua

Великий зал

Зал розміщує від 30 до 60 учасників в залежності від розстановки стільців. Зал можна розділити на певну кількість робочих зон, які створюватимуть зручну ділову обстановку для виконання учбових завдань. Поруч знаходиться кімната для відпочинку та кава-брейку.

Детальніше

Середній зал

Зручний конференц-зал для проведеня закритого заходу, тренінгу, презентації. В залежності від розстановки стільців, може комфортно розміститися до 30 учасників. Великі панорамні вікна забезпечують натуральне освітлення залу протягом усього дня. Під час перерви, учасникам не знадобиться далеко йти, щоб випити горнятко кави, поруч знаходиться кімната для кава-брейку.

Детальніше

Малий зал

Конференц-зал зручний для проведення міні-конференцій, презентацій, нарад та ділових зустрічей. В залі може комфортно розміститися до 16 осіб.

Детальніше