Послуги – Екскурсії

Етнографічний музей «Українське село» радо запрошує на екскурсії та відчиняє двері усім відвідувачам, які хочуть побачити і пізнати українську народну архітектуру та побут і скористатися екскурсійною пропозицією.

Лише у нашому музеї під час захоплюючої екскурсії ви маєте можливість не тільки побачити на власні очі стародавні справжні хати 19 століття, але й уявно стати господарем кожної з них. Адже вхід до хати, на відміну від інших скансенів (музеїв просто неба), є повним і без обмежувальних стрічок, де відвідувачу надається можливість зайти в усі закутки хати, сісти за старий стіл на товщелезну лаву, відчути власними руками важкість дерев’яного рубеля та здивуватися від легкості тонкостінної глиняної кераміки. Ви здивуєтеся розмаїттям і різнобарв’ям української традиційної вишивки, народного одягу і видів натуральних тканин, кераміки, дерев’яним солом’яним та металевим речам побуту та зможете побачити, як усі ці речі різняться в залежності від регіону походження.

Музей «Українське село» знаходиться на невеликій території гарного парку і складається з 6-ти автентичних хат, бережно перевезених з різних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини. Навколо хат розташовані господарські споруди, майстерні та тваринники зі свійськими тваринами. Це дає можливість без особливих фізичних зусиль оглянути весь музей за одну-півтори години.

Під час екскурсії ви побачите наступне:

  • Інте’є р храму святого великомученика Димитрія Солунського – діючого православного храму з пишним барокальним убранством – різьбленим іконостасом, писаними іконами і рушниками. В храмі вам розкажуть про його заснування, архітектуру і головні внутрішні елементи. Також, ви матимете можливість помолитися, поставити свічку та написати записку на молитву;
  • Шість стародавніх хат з різних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини;
  • Майстерні з народних ремесел - зайдете до гончарні, кузні та пекарні (у вихідні дні у них працюють майстри, тож якщо пощастить, то побачите процес творіння чогось цікавого на власні очі);
  • Міні-зоопарк зі свійськими тваринками та птахами: свинки, овечки, кролики, нутрії, різноманітні кури, качки та лебеді, пави, фазани, цесарки, індики та голуби, тощо;
  • Сувенірну крамницю, де матимете можливість придбати справжні українські народні речі і сувеніри, що виготовляються майстрами «Українського села» та кращими митцями з усієї України.

Для маленьких дітей на території комплексу є два майданчика, де вони зможуть погратися поки їх батьки перебувають на екскурсії.


Екскурсії українською та російською мовами

Тривалість екскурсії: 1 год. 30 хв.

Вартість екскурсії: діти від 6 до 12 років – 20 грн./за особу (до 6 років – безкоштовно),

дорослі та діти з 12 років – 30 грн.,

група до 7 чоловік – 210 грн.

 

Екскурсії англійською мовою

Тривалість екскурсії: 1 год. 30 хв.

Вартість екскурсії: вищевказані тарифи + 250 грн. на групу до 15 чол.

група до 7 чоловік – загальна вартість екскурсії англ. мовою - 460 грн.

 

Групові екскурсії: Групові екскурсії обслуговуються в будь-який день тижня у зручний для Вас час за попереднім замовленням. Інші додаткові послуги щодо організації перебування групи на території комплексу також зазделегідь погоджуються з адміністратором.

Кількість людей в одній групі може бути не більше 15-20 чоловік. Якщо Ваша група налічує більшу кількість людей, тоді екскурсія проводиться кількома екскурсоводами.

Можливе додаткове замовлення:

- Обід у колибі «Поїхали!»;

- Відпочинок після екскурсії у парковій зоні в затишній альтанці з мангалом;

- Замовлення майстер-класів з народних ремесел;

- Транспортування (мікро-автобус на 16 місць).

Працюємо щодня протягом цілого року з 10 00 до 18 00.

З питань організації екскурсії звертайтеся до директора музею за тел. 099-500-900-8.

Чекаємо на Вас!

2009 - 2014 © Етнографічний комплекс «Українське село»