Храм

Центральною спорудою етнографічного комплексу “Українське село” є храм святого великомученика Димитрія Солунського Православної Церкви України.

Про храм

Збудовано цей дерев’яний храм як зруб зі смерекових циліндричних колод у вигляді восьмикутної ротонди, що навіює відчуття спорідненості з давніми староруськими круглими кам’яницями.

Завдяки такій багатокутній, майже округлій формі невелика ззовні споруда усередині являє собою просторий повноцінний храм, здатний вмістити у собі понад стоп’ятидесяти дорослих парафіян.

Прикрасою храму служить кленовий іконостас, виконаний у стилі українського барокко XVII-XVIII ст.

Детальніше

Хрещення

В “Українському селі” є гарна й унікальна можливість для тих, хто має бажання й потребу похрестити дитину. Тут діє храм Святого Великомученика Димитрія Солунського Православної Церкви України. Найчастішим священнодійством у цьому храмі є саме Таїнство святого Хрещення, яке вже прийняли тисячі діточок та дорослих.

Детальніше

Хрещення у запитаннях і відповідях

Хрещення є дуже важливим таїнством і моментом у духовному житті кожної людини. Окрім того, що Хрещення є вступом у члени обраного народу християнського, воно порівнюється зі смертю Христа на хресті і Його воскресінням із мертвих, тобто Хрещення – це смерть для всього гріховного і негідного і нове народження в житті, де є Бог і Його благодать. Тому й не дивно, що батьки, які збираються похрестити своїх дітей, готуються до цієї події з великою увагою і мають чимало запитань.

Детальніше

Вінчання

Громада храму святого Димитрія Солунського радо запрошує молодят об’єднатися у єдине ціле через Таїнство православного Вінчання. Надзвичайно тепла і затишна атмосфера намоленого дерев’яного храму з пишним бароковим убранством і чарівна паркова територія храмового комплексу є ідеальним місцем для створення нової родини та отримання на це Божого благословення. Духовенство храму тепло зустріне вас і щиро молитиметься за ваш шлюб, а професійний хор і весільний передзвін на справжніх церковних дзвонах, додадуть атмосферу радості й урочистості, адже стається чудо: перед Богом з’єднуються дві людини – чоловік та жінка – і стають єдиним цілим.

Детальніше