Акції

WP_Term Object ( [term_id] => 5 [name] => Акції [slug] => akcii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7 [filter] => raw [cat_ID] => 5 [category_count] => 7 [category_description] => [cat_name] => Акції [category_nicename] => akcii [category_parent] => 0 )
Активна

Практично усі бесідки на території етнокомплексу були серйозно пошкоджені снарядами та відбудовані зусиллями співробітників комплексу та волонтерів! Наразі комплекс став ще красивішим ніж був. Запрошуємо відвідати на акційних умовах та водночас підтримати нас! 
Альтанка до 10 осіб – лише 600 грн/ день.
Альтанка до 15-30 осіб – лише 1000 грн/ день.

Закінчилася

Шановні друзі!

Запрошуємо вашу компанію відсвяткувати своє Новорічне свято в нашому закладі Етнографічний комплекс “Українське село”! Ви поринете в атмосферу зимового українського села подалі від гомінкого міста, а наші готові новорічні святкові пакети допоможуть вам швидше прийняти рішення. 

Детальніше…
Закінчилася

Відпочинок, користь, задоволення, економія – це все про нашу акцію на оренду сауни.

Детальніше…
Закінчилася

Щонеділі у жовтні (3, 10, 17, 24, 31 число) знижка на оренду альтанок для пікніка – 30%. Знижка діє лише на бронювання за кодовим словом «етнопікнік». Тож збирайте друзів та бронюйте свій відпочинок за тел. 0993330770.
http://etno-selo.com.ua/manhalni-kompleksy/

Закінчилася

Великдень наближається! З любов’ю приготуємо для вашого столу великодні набори від «Українського села». Дорогі наші гості, пропонуємо Вам унікальну можливість замовлення освячених Великодних наборів.

Детальніше…
Закінчилася

Ніщо не допомагає так добре відновити легені, як повітря соснового лісу!

Детальніше…
Закінчилася

Друзі! В умовах нових карантинних обмежень з 25 березня до 29 квітня 2021р. ми пропонуємо вам привабливі умови відпочинку. Це усамітнені готельні хати та номери за системою знижок: 10% – 1 доба, 15% – 2-3 доби, 20% – 4-6 доби, 25% – 7-9 доби, 30% – >10 діб. А також для усіх проживаючих знижка на меню – 10% (працюємо на виніс блюд).