Акція на замовлення сауни (діє з 15.11.21 до 23.12.21).

Відпочинок, користь, задоволення, економія – це все про нашу акцію на оренду сауни.

(більше…)

Всім хочеться свята, розваг, казкової атмосфери…

Тож ми пропонуємо зустріти новий 2022 рік в етно-комплексі «Українське село»!

Ми готуємо веселу та запальну програму, ситні та смачні святкові страви і ще багато-багато чого цікавого.

Розважальна програма передбачена з 23:00 31 грудня до 04:00 1 січня.

Вартість святкування на дорослу персону 2900 гривень, діти від 6 до 12 років – 1300 гривень, діти до 6 років безкоштовно.

Деталі та бронювання за телефоном 099 333 07 70

(більше…)

Щонеділі у жовтні (3, 10, 17, 24, 31 число) знижка на оренду альтанок для пікніка – 30%. Знижка діє лише на бронювання за кодовим словом «етнопікнік». Тож збирайте друзів та бронюйте свій відпочинок за тел. 0993330770.
http://etno-selo.com.ua/manhalni-kompleksy/

Запрошуємо на Покрову до етнографічного комплексу “Українське село” Для наших гостей фольклорна програма простонеба серед музейних старовинних хат 14 жовтня 12:30-14:00 від гурту Рожаниця. Весільні обряди, запальні танці та народні пісні.
Протягом дня:
10:00 – святкова літургія у Храм св. вмч. Димитрія Солунського що на території музею;
11:00-17:00 – екскурсії, майстер-класи з народних ремесел.
На території комплексу також можна і треба відвідати: ресторан укр.кухні, теплиці з тропічними рослинами, живий куточок з тваринками, зона відпочинку з альтанками для пікніка (попередня бронь). Довідки за тел. 0993330770.

Дорогі друзі! З сумом повідомляємо про відхід у засвіти нашого дорогого очільника, засновника етнографічного комплексу «Українське село» Володимира Бондаренка.

Його життя обірвалось в день 30-річчя незалежності нашої держави 24 серпня 2021р.

Висловлюємо співчуття родині та всім близьким.

(більше…)

Дорогі друзі! Найближчими днями 20-24 серпня Етнографічний комплекс “Українське село” працює в режимі вихідного дня. Беріть друзів, родичів, завітайте до нашого комплексу!

– екскурсії етнографічним музеєм,

– екскурсії у теплиці з тропічними рослинами,

– відвідування тваринок і птахів у міні-зоопарку,

– майстер-класи з народних ремесел,

– оренда альтанок для пікніка,

– страви української кухні в ресторані та на відкритому повітрі.

24 серпня вбирайтесь у вишиті сорочки! Під відкритим небом будуть тематичні фотозони, де ви зможете зробити гарні фото.

Для дітей у День незалежності патріотичний дитячий захід “Моя країна Україна!” 12:00-14:00: яскраво творимо і малюємо. Всі дитячі малюнки будуть вивішені одразу для огляду нашим гостям. Кожний учасник отримає подаруночок та гарні згадки! Запрошуємо вас усіх на родинний відпочинок в “Українське село”!

Шановні гості!
16 серпня 2021р. етнографічний комплекс «Українське село» працює в режимі:

  • територія відчинена для прогулянок,
  • оренда альтанок та готельних номерів,
  • ресторан та музейні об’єкти працюють до 16:00.

Колектив закладу святкує свою 11-ту річницю у себе вдома.
Дякуємо за розуміння! Перепрошуємо за незручності!

14 серпня (субота) на Всемилостивого Спаса, мчч. Маккавеєвих у нашому храмі Храм св. вмч. Димитрія Солунського, – літургія о 10:00; – освячення зілля і меду об 11:00.

14 серпня – цей день по-народному називають Першим Спасом або Медовим Спасом. На Першого Спаса в храмах святять свіжий мед та “маковійчики» – колоски пшениці чи жита, васильки, м’яту, любисток, полин, чорнобривці, майори, айстри, волове око, маківки. Після освячення букет клали за іконами і зберігали як оберіг від різних недугів. Мак щедро сіяли навесні, польві квіти збирали на луках, висушені квіти-трави дівчата вплітали у волосся, щоб пишніше було. Бджолярі починали збирати квітковий мед. Обрядовою стравою на Маковія були шулики – печені на воді та борошні коржі, які мокали в мед з маком.

Народні прикмети на Маковія: Пройшов Спас — пішло літо від нас. У Спаса всього в запасі: і дощ, і відро, і різна погода. Який Маковій, таке й Успіння. З першого Спасу і роса хороша.

В етногрфічному комплексі «Українське село» чекають на гостей цього дня особливим чином.

10:00 – Святкова літургія у храмч Св. Дмитра Солунського. 

12:30-14:00 – фольклорне дійство простонеба разом з гуртом «Ясно Красно».  Народні традиції на Зелені свята, гуртові танці та співи. Запрошуємо усіх!

(більше…)

Шановні гості! З 1 травня 2021 р. у зв’язку з послабленням карантинних обмежень по Київській області, пов’язаних з розповсюдженням COVID-19, етно-комплекс «Українське село» відновлює роботу усіх послуг і працює у звичному режимі, але з дотриманням вимог жовтої карантинної зони. Зокрема, ресторан може обслуговувати гостей у залах, проводяться ексурсії та інші музейні послуги. За індивідуальною консультацією телефонуйте 099-333-07-70 (адміністрація).