Ми працюємо!

Друзі! Наш комплекс «Українське село» пережив окупаційний період російської війни на Київщині. Ми вціліли! 

З 20 квітня 2022р. – ми працюємо! 

Комплекс «Українське село» відновлено і готовий приймати своїх гостей. Територія відчинена для відвідування, є безпечною, всі під’їзди до комплексу безпечні. Відновлено абсолютно усі послуги: проживання, харчування, музейні послуги, працює зоопарк, мангальна зона, майстер-класи, інші, а у храмі відбуваються усі богослужіння.

За консультаціями та для бронювання послуг телефонуйте, будь ласка, 0993330770, 0996008500. 24/7. 

Працюємо щодня.

Будемо раді вам! Разом до перемоги!

Практично усі бесідки на території етнокомплексу були серйозно пошкоджені снарядами та відбудовані зусиллями співробітників комплексу та волонтерів! Наразі комплекс став ще красивішим ніж був. Запрошуємо відвідати на акційних умовах та водночас підтримати нас! 
Альтанка до 10 осіб – лише 600 грн/ день.
Альтанка до 15-30 осіб – лише 1000 грн/ день.

Великодню в Етнографічний комплекс “Українське село” бути!

В нашому храмі Храм св. вмч. Димитрія Солунського, що на території комплексу відбудеться святкове Пасхальне богослужіння у неділю 24 квітня 2022р. (нічна служба переноситься на ранок з причини дії в нічний час комендантської години):

– о 7:00 – Великоднє богослужіння в храмі (Рання і літургія);

– о 10:00; 11:00; 12:00 – освячення пасок навколо храму.

Квест – це пригода, де перед учасниками виникають перешкоди та завдання, які допомагають вдосконалювати комунікативні вміння, тренувати логічні та інтелектуальні здібності, налагодити взаємовідносини серед одноліток та бути повноцінним учасником команди, проявляти творчу майстерність. Діти розподіляються на команди і за чумацькою легендою, проходячи випробування на 5-6 зупинках, здобувають трофеї. А ось чи кожна команда змогла зібрати необхідну кількість трофеїв, учасники квесту дізнаються лише наприкінці гри. Від цього і залежить чи здобуде вся спільна ватага чумацький скарб, який залишили колись в нашому селі славні чумаки. Серед задач, з якими зустрінуться команди, необхідно буде викрутити горщика на гончарному крузі, побувати в майстерні, де зустрічаються три природні стихії, вибрати найвлучнішого стрілка, проявити певні знання, логічно мислити і просто по-дитячому бавитися.

Набір завдань остаточно формується за кілька днів до дати проведення в залежності від погоди, наявності відповідних тренерів на дату замовлення, кількості учасників квесту.

Аудиторія: школярі, студенти коледжів, випускні 4 та 9 класів, дитячий день народження.

За посиланням коротке відео – квест для дітей взимку: https://www.youtube.com/watch?v=wb2YBbyAMxI

5 та 6 березня 2022р. в етнографічному комплексі “Українське село” чекаємо на вас на традиційному нашому обрядовому святі “Колодій” (Масниця) на відкритому просторі та свіжому повітрі.

Це буде весела, пізнавальна та активна фольклорно-обрядова програма на КОЛОДІЯ від гуртів «Баламути» та “ЯсноКрасно”!

(більше…)

Запрошуємо до Етнографічний комплекс “Українське село”:
10:00 – служба у Храм св. вмч. Димитрія Солунського;
11:15 – чин освячення води (після завершення служби у храмі, навколо озера на території музею).

(більше…)

Якщо ви вакциновані проти Ковід-19 та отримали 1000 грн за програмою «Є-підтримка»» і не визначились на яке дозвілля витрати ці кошти, приїжджайте до нас в етно-комплекс «Українське село».

(більше…)

З Новим роком! Нехай все задумане вдається! У новорічно-різдвяні дні ми працюємо за наступним графіком:

(більше…)

Наше “Українське село” – це саме те місце, де можна відчути красу українського села ХІХ століття, поринути в безтурботний спокій і святкову радість. 

(більше…)

До дня святого Миколая 19 грудня запрошуємо родини до нашого етнографічного музею «Українське село» на цікаві майстер-класи з народних ремесел: гончарство, ковальство, іграшки з дерева та глини, різдвяна свічка та оберіг на весь рік. Саме в цей день всі майстерки з сюрпризами. Кожна дитинка буде мати свій фантик з сюрпризом: чи то знижка на іншу майстерку, чи то маленький подаруночок. 

(більше…)