Новорічні корпоративи в “Українському селі» (акція діє до 18 січня 2022р.)

Шановні друзі!

Запрошуємо вашу компанію відсвяткувати своє Новорічне свято в нашому закладі Етнографічний комплекс “Українське село”! Ви поринете в атмосферу зимового українського села подалі від гомінкого міста, а наші готові новорічні святкові пакети допоможуть вам швидше прийняти рішення. 

Для груп від 10 до 50 осіб, для невеличких відділів або компанії в повному складі! Святкуйте новорічно-різдвяні заходи разом з нами аж до 18 січня 2022 року!

Пропозиція «Економ» – 650 грн. на особу:

– Варіант №1.

Святковий стіл у теплій залі ресторану: холодні закуски та гарячі страви, народні напої. А також подорож в «Тропіки»: невеличка екскурсія в теплички з тропічним кліматом з дегустацією екзотичного фрукту – папаї або екскурсія автентичним етно-музеєм. 

– Варіант №2.

Все для відпочинку на природі: мариноване м’ясо для шашлика, холодні закуски, народні напої, сервіровка столу, розміщення в теплій альтанці для пікніка. 

Пропозиція «Стандарт» – 1300 грн. на особу:

Святковий стіл: холодні закуски та гарячі страви, народні напої.

Подорож в «Тропіки»: невеличка екскурсія в теплі теплички з тропічними рослинами з дегустацією екзотичного фрукту – папаї або екскурсія автентичним етно-музеєм. 

Музичний супровід вашого свята (апаратура, діджей).

Пропозиція «ВІП» – 2500 грн. на особу:

Святковий стіл: холодні закуски та гарячі страви, алкогольні напої. Народні напої – безлімітне пригощення! 

Подорож в «Тропіки»: невеличка екскурсія в теплі теплички з тропічними рослинами з дегустацією екзотичного фрукту – папаї або екскурсія автентичним етно-музеєм. 

Ведучий вечора, розважална програма у стилі українських вечорниць з подарунками та музичний супровід свята.

За вашими побажаннями та бюджетом дані пропозиції зможемо збагатити цікавими активностями, новорічно-різдвяними майстер-класами, трансфер, конференц-сервіс, екран/ТВ для презентацій та вітань, тощо. Наші менеджери проконсультують Вас та швидко опрацюють Ваш запит за тел. 099-333-07-70, 099-600-8-500.

Запрошуємо!